FAŠV Varnsdorf - SK Rakovník 11:4 (3:3)

10.10.2011 17:11

Branky: Haifler 2, Hruška, Pidrman

Hodnocení zápasu:

Jedním slovem katastrofa! Takový vejšlap a my dostaneme takovou nakládačku! Odjížděli jsme do Varnsdorfu s tím, že bychom mohli nějaký bod přivést, vždyť v tabulce byla místní fotbalová akademie těsně před námi! Jenže jsme opět odjížděli v málo hráčích a tak nám museli vypomáhat kluci  mladšího ročníku!

1.sedmička. Dnes hráli kluci pod svoje možnosti, možná to bylo dlouhou cestou, ale na to se nedá vymlouvat! Někteří kluci si myslí, že fotbal se hraje jen ve stoje, a když má míč spoluhráč, tak ostatní se koukají , co provede s míčem! Půle 2:1 pro domácí. Druhá půle byla ve stejném duchu, kluci jen nakopávali míč na útočníky, kteří byli ale dobře bráněni a tim pádem jsme se jen těžko dostávali k zakončení!! Vše vyvrcholilo ke konci zápasu, když náš  gólman a domácí hráč dostali červenou kartu pro vzájemnou potyčku a tak musel do branky hráč z pole, protože jsme neměli  nikoho na střídání! Druhá půle skončila se skórem 1:1

2. sedmička nastoupila s několika hráči mladšího ročníku, ale první půle byla vyrovnaná a naši kluci vybojovali krásný výsledek v prví půli, když vyhráli 2:1! Ve druhé půli se už projevovala kvalita soupeře, který naše kluky jednoznačně přehrával a hlavně přidal i góly!! Druhá půle skončila se skore 8:1 pro domácí!!

Co říci závěrem? Pochvalu dnes zaslouží jen kluci mladšího ročníku a hlavně brankář druhé sedmičky!

No a na úplný závěr : Někteří kluci roč.99 by se měli nad sebou hodně rychle zamyslet, protože když by se vydali na hříšti ze všech sil, tak by na zpáteční cestě autobusem neměli mít sílu dělat bordel!! Vypadalo to, jako by si udělali pěkný výlet a fotbal byl tak trochu navíc!!

I.Sestava: Mezei Petr - Skoupý Lukáš,Kadar Jakub, Skoupý Filip - Čech Jan, Skramuský Albert - Sekunda Matěj, Haifler Jaroslav

II.Sestava: Pecháč Daniel - Jelínek Jan, Vait Lukáš, Netušil Michal - Birtus Vojtěch, Kalvach Pavel, Hruška Pavel - Pidrman Jakub

Střídal: Rohla Jaroslav