SK Rakovník - FK Admira 2:0 (1:0) - zimní turnaj

08.12.2011 13:46

Branky: Ludvík, Hamouz L.

Hodnocení zápasu:

Vstup do turnaje vyšel našim klukům na výbornou. Po celé utkání byli lepším týmem, chybělo však lepší zakončení. V 15. minutě se důrazem prosadil Hruška. Jeho střelu však gólman vyrazil, ale Ludvík pohotovou dorážkou otevřel skóre 1:0. Ve druhém poločase měl Rakovník stálý tlak. Kadar po krásné individuální akci nastřelil tyč, Haiflerovu střelu zastavilo břevno. Pojistku pak přidal až L. Hamouz, který z dálky překvapil gólmana Admiry - 2:0. Poté se už utkání dohrávalo v poklidu pod taktovkou Rakovníka.

Očima trenéra:

Vstup do turnaje se nám povedl. Myslím si, že jsme předvedli kvalitní výkon, akorát to proměňování šancí...............